Sufiforum.com

2009'da başlayan SUFİFORUM'da İslam; İslam Tasavvuf Geleneği ile ilgili her türlü güncel ya da 'eskimez' konular yer almaktadır. İçerik yenilemeleri tasavvuf.name sitesinden sürdürülmektedir. ALLAH YÂR OLSUN.

Giriş |  Kayıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Şeyh M.Nazım Kıbrısî: "Kaddafi Neron’un yolunu takip ediyor"
MesajGönderilme zamanı: 08.03.11, 00:56 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Şeyh M.Nazım Kıbrısî: "Kaddafi Neron’un yolunu takip ediyor"

Mevlana Şeyh Nazım Adil El-Hakkani Sultanul Evliya

Cuma, Mart 4, 2011
Lefke, Kıbrıs

DELİLER OLMAYIN!

Esselâmun Aleyküm. Allahu Ekber Allahu Ekber La İlahe İllallahu Allahu Ekber Allahu Ekber Velillahil Hamd Allahu Ekber Allahu Ekber La İlahe İllallahu Allahu Ekber Allahu Ekber Velillahil Hamd. Sümme Salâtu Vesselam Âlâ Seyyidel Evveliyn Vel Âhiriyn Habibi Rabbil Alemiyn Seyyidina Muhammedin Ve Alihi Ve Sahbihi Ecmayin. Âlâ Sairi Enbiya Vel Murseliyn Ve Hudemai Şeriaihim Amin, Amin Amin.

Euzubillahimineşşeytanirraciym Bismillahirrahmanirrahiym. Esselâmun Aleyküm Ya İbadallahi Salihin. Esselâmun Aleyküm Ya Ashabu Nevbe. Esselâmun Aleyküm Ya Ricalallah…

Ey katılanlarımız Esselâmun Aleyküm. Cenâb-ı Hak bizi affeyleyip rahmetinden versin. Ey doğudan batıya, kuzeyden güneye insanoğlu, bu ilahi bir beyanat ve bütün milletlere, bütün insanoğluna ilahi bir ikazdır. Ben ilkönce kendim için af istiyorum. Sizin için, insanoğlunun hepsi için Cenâb-ı Haktan af istiyorum.

Biz ne için af istiyoruz? Çünkü Gâlu Belâ gününde verdiğimiz yemini unuttuk. Cenâb-ı Hak ruhlarımıza hitap edip “Ey Benim varlıklarım, ey insanoğlu, Benim sizin Rabbiniz olduğumu kabul ediyor musunuz? Ve hepiniz, baştan sona kadar bütün insanoğlu, Benim kullarımsınız” buyurduğu zaman bizler “Evet, Sen bizim Rabbimizsin ve bizler Senin kullarınız” diye açıklama yaptık.

Bütün dini adamların fikirleri nedir? Ben burada zayıf bir kul olarak oturuyorum, çok zayıf bir kul ama onlar bana bazı ilahi mesajlar gönderiyorlar. Onun için ey doğudan batıya, kuzeyden güneye insanlar, bunun üzerinde düşünün. Bana bütün insanlara hitap için verdikleri bir şeyin yanlış bir beyan mı yoksa doğru mu olduğunu zannediyorsunuz? Kimse beni konuşturdukları şeyin yanlış veya nefsimden olduğunu söyleyemez, hayır söyleyemezler. Ve bütün milletlere ve din adamlarına soruyorum ki onlar “Biz Âlemlerin Rabbinin kullarıyız” diye iddia ederler.

Kutsal papa ve başka kutsal kimseler, “Biz mübarek kimseleriz” diye iddia eden herkese soruyorum. Şimdi söylediğimizi bütün insanoğlu beyan edip kabul ettiler ve Yaratana yemin ettiler. “Ben sizi Yaratan mıyım? Ben sizin Rabbiniz miyim?” diye sordu. İsa a.s.’ın da orada olduğunu zannediyorum. Onların fikirleri nedir? Onlar İsa a.s.’ın o kalabalık insanoğlunun içinde olduğunu inkâr ediyorlar. Onlar ne söylerler? Orada mıydı değil miydi? Ondan sonra soruyorum, İsrail oğullarının fikirleri nedir? Seyyidina Musa orada bulundu mu bulunmadı mı? Onu da soruyorum.

Seyyidina İbrahim a.s.’ı kabul etmiş olan insanlara soruyorum. O orada mıydı değil miydi? He…? Orada mıydı yok muydu? Ve Nuh ve İsmail, İshak ve İsrail oğullarından bütün Peygamberler oradalar mıydı yoklar mıydı? Sizin fikriniz nedir? “Ben sizin Rabbiniz miyim? Ben sizin Rabbiniz miyim?” diye sorduğunda onlar Rabbine ne dediler?

İsa a.s. “Ben sizin Rabbinizim?” mi dedi? Ne dedi? İsa a.s.’ın cevabı neydi? “Sen Rabbimsin, Sen beni Yaratansın ve ben Senin kulunum!!” dedi. Benim doğru söylemediğimi söylerler, bunu söyleyemezler! Eğer söylerlerse yarına kadar ölürler. Allahu Ekber-ul Ekber, Allahu Ekber-ul Ekber, Allahu Ekber-ul Ekber!!

Ey insanlar, gelin ve Âlemlerin Rabbine kul olduğunuzu ve O bizim Rabbimiz olduğunu beyan edin! Kaddafi orada mıydı değil miydi ne düşünüyorsunuz? Orada mıydı? Ve biz İslamı, İslami kanunları kabul etmiyoruz ve istediğimiz bazı kanunlar yaparız mı dedi? Tüüüühhh böyle kimselere!!!! “Biz İslamı kabul etmeyiz diyenlere!!! Bir kimse İslamı kabul etmezse şeytanı kabul eder! Bunun üzerine düşünün, herkes!

Budistlere de soruyorum. Buda orada değil miydi? Brahma orada mıydı değil miydi? Konfüçyüs orada mıydı değil miydi? Onlar ne söylüyorlar? Onlar melek miydi? Onlar melek bile olsalar melekler böyle böyle kaçmayalım diye ruhlarımızı kuşatmıştı. Yalnız şeytan orada değildi çünkü Cenâb-ı Hak insanoğluna hitap ediyordu. İnsanoğlu evet, başka bir varlığa değil, hayır.

Ey şimdi dünyada yaşayan insanlar, onların çoğu yanlış yoldadır, onlar şeytanı takip ederler. Şeytan insanoğlundan değildir ondan dolayı insanoğlu için en büyük yanlış şeytanı ve prensiplerini takip etmektir. İlahi prensipleri Cenâb-ı Hak Peygamberlerine ve özellikle Peygamberler Mührü, Seyyidina Muhammed (s.a.v)’e ikram eylemiştir.

Ve kutsal papaya ve kardinallere ve hahamlardan haham başına soruyorum, bu onların kitaplarından bahşedilir mi edilmez mi? He…? Bahsedilmez mi? Niçin böyle beyanatları saklarlar? Bütün ilahi kitaplarda bahsedilir ama bunun üzerine konuşmazlar. Konuşmadıkları zaman insanlar cahil olurlar. Bir kimse cahil olursa o ve mecnun olmak aynıdır. Bunu beyan etmeyenler şeytanı kabul ederler, şeytanı kendilerine rehberler yaparlar. Şeytan insanoğluna rehber olursa şeytan bütün insanoğlunu deli kimseler yapar.

Ey doğudan batıya, kuzeyden güneye insanlar, insanoğlunun şimdiki durumuna bakın. İnsanoğlunun delirdiğini söylemelisiniz, bitti. 21.yüzyıl insanoğlu iyi kimseler değildir, onların hepsi kötü kimselerdir. Onlar akıllı kimseler değildir ama delilerdir. Onlar yalnız öldürmek, yakmak zarar vermek isterler. Bu insanlık mı?

Kaddafi ne söylüyor? Başka zalimler ne söylüyor? Onlar insanoğluna iyilik olarak ne yaptılar? Ne yaptılar? Onlar Neron’u kılavuzları, örnekleri yaptılar, onlar Neron’un yolunu takip ederler. Neron öldürürken çok mutluydu ve yıkarken çok mutluydu. Roma’yı yaktığı zaman çok mutluydu. Burada İtalyanlar var mı? Tarihi insanlarınızı biliyor musunuz bilmiyor musunuz? Onlar onları taklit ediyorlar. Liderlerimiz, reislerimiz, krallarımız bile onları örnek alıyorlar.

Herkes Neron gibi, belki Neron’dan daha fenadır çünkü Neron yalnız kılıç veya ok kullanırdı. Ama şimdi şeytan bütün milletlere nükleer silahlar dedikleri böyle dehşetli silahları yapmayı öğretiyor. Nükleer silahlar bir kişiyi öldürmez ama dünyadaki insanoğlundan, hayvanlar dünyasından ve organik, nebatlardan herşeyi helak eder, herşeyi. Karşılaştırırsak Neron o kadar masumdu. “Bu çok kadar masum kimsedir” dersin. Şimdi insanlar teknolojiyle ne yaparlar? Onlar en fenasını yaparlar ki kimse bunu düşünmez.

Onun için ilahi bir ceza yaklaşıyor. İnsanların hepsi delirdi, mecnun, ahmak, hepsi ahmak oldular. Ve bu iyi bir işaret değildir ve yaklaşıyor yaklaşıyor ki ilahi ilim geliyor ve ilahi kimseler şimdi bütün bu gezegendeki insanlar beş milyarsa, 3 milyarı ölüp yalnız 1 milyar kalacağını söylüyorlar.

Ey insanlar, gelin dinleyin, gelin dinleyin. Bize doğruları konuşmak emredildi. Gizlemeyin, bildiğinizi gizlemeyin. Onlar da kitaplarında büyük muharebe geleceğini bilirler. İlk ve son en büyük muharebe gelecek, beşten bir kalacak. Beş milyardan sadece 1 milyar kalacak ve 4 milyar .... Nuh a.s.’ın zamanında olan tufan gibi, bu o kadar basitti. Şimdi ateş seli geliyor.

Ey insanlar, eğer burada selamet olmak istiyorsanız ve kıyamet gününde ateşten korunmak istiyorsanız gelin kulluğunuzu beyan edin ve kulluğunuzu tutun. Hıristiyanlar ve Yahudilerin cezaları Müslümanların ve Cenâb-ı Hakkın şeriatını reddeden Müslüman ülkelerden daha az olacak. Onlar şeytani kanunlar olan demokrasi peşine koşuyorlar. Onlar reddediyorlar, reddettikleri zaman onları cezaları alçalmak olacak.

Fark etmez, eğer bütün millet ölse Cenâb-ı Hak bu gezegeni seneler içinde eskisinden daha fazla barış dolu insanlarla doldurur. Mehdi a.s ve İsa a.s.’ın zamanı gelecek ve insanoğlu için bütün ilahi kanunları getirecek ve insanoğlu bunu kabul edecek. Onlar burada ve buradan sonra selamette olacaklar.

Ey insanlar dinleyin, yanlış bir şey beyan ediyorsam benim öleceğimi söyleyin.
Eğer ben doğruları söylüyorsam siz ölün. Ve ölecektir, ölecektir. Şimdi bütün milletler deli kimseler, ahmak kimseler, kobra gibi zarar veren insanlar oldular. Öldürmek, yıkmak ve yakmak istiyorlar. Dinleyin ve beni bütün milletlere hitap ettirdiklerini tutun.

Ben bir el dolusu insanlara hitap etmiyorum. Doğudan batıya, kuzeyden güneye, bütün milletlere hitap etmek için bu bana giydirildi.

Deliliği bırakın, gelin hakikatleri kabul edin yoksa cezanız gelecektir. Cenâb-ı Hak bizi affeylesin.

Ey insanlar, “Tövbe Ya Rabbi, Tövbe Ya Rabbi. Tövbe Estağfurullah, Tövbe Ya Rabbi, Tövbe Ya Rabbi, Tövbe Estağfurullah” deyin. Senin affını istiyoruz ey Rabbimiz. Bizi affeyle ve bize kulların için en iyisini yapanı gönder ve alıp götür.

Söyleyemiyorum ey Rabbim, Sen bilirsin. Bir melek bile dünyadaki bütün delileri bir dakikada götürebilir. Bu ilahi teknolojidir dünyevi değil. Bir dakikada herkesi, bütün delileri götürebilir.

Ey insanlar deli olmayın, doğuları kabul edin ve doğrulardan olun. Doğru kimseler kurtulacaklar ve bütün belalar şeytanın takipçileri olanlara gelecektir.

Ya Rabbi, Tövbe Ya Rabbi, Tövbe Ya Rabbi, Tövbe Estağfurullah…

Bizi affeyle ve bizi Senin ilahi kanunlarına götürecek birini gönder ki Senin kulların olalım.
Ey Rabbim, bize en sevgili kulun, Seyyidina Muhammed (s.a.v) hürmetine ikram eyle.

Fatiha.

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Mesaj Başlığı: Re: Şeyh M.Nazım Kıbrısî: "Kaddafi Neron’un yolunu takip ediyor"
MesajGönderilme zamanı: 09.03.11, 13:27 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Epeyce önce Kaddafi'nin bir oğlunun KKTC'de Hz. Şeyh'i ziyaret ettiği söylenmişti...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 28.08.11, 16:16 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Kaddafi ne söylüyor? Başka zalimler ne söylüyor? Onlar insanoğluna iyilik olarak ne yaptılar? Ne yaptılar?

Onlar Neron’u kılavuzları, örnekleri yaptılar, onlar Neron’un yolunu takip ederler. Neron öldürürken çok mutluydu ve yıkarken çok mutluydu. Roma’yı yaktığı zaman çok mutluydu.

Burada İtalyanlar var mı? Tarihi insanlarınızı biliyor musunuz bilmiyor musunuz? Onlar onları taklit ediyorlar. Liderlerimiz, reislerimiz, krallarımız bile onları örnek alıyorlar.

4 Mart 2011

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 20.02.12, 11:36 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Tarihe not düşmek böyle olur...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz