Sufiforum.com

2009'da başlayan SUFİFORUM'da İslam; İslam Tasavvuf Geleneği ile ilgili her türlü güncel ya da 'eskimez' konular yer almaktadır. İçerik yenilemeleri tasavvuf.name sitesinden sürdürülmektedir. ALLAH YÂR OLSUN.

Giriş |  Kayıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 28 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Şeyh Abdullah Dağıstanî'ye göre Mehdi a.s. Zuhuru
MesajGönderilme zamanı: 12.10.09, 18:05 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

türkiyeye saldıracak komşu hususunda: şeyh nazım el hakkani hz.leri buyurdu ki; istanbul u yunanlılar bombalayacak ve ruslar ele geçirecekmiş. ermenistanın bir bölgesinde Allah bilir dedi sayısını 800.000 e yakın asker ile gelecekler dedi. bir o kadarda amuk ta. yanlız istanbul 6 ay sonra fetihlerle mehdi as tarafından yeniden ele geçirilecek buyruldu. yani bu 6 ay içinde ne olacaksa olacak. zaten bu silahlarla 3 ay bile adamın emdiği sütü burnundan geçirir heralde. 6. ay İstanbul feth edilir 7.ayda mehdi as deccalin çıkdığını haber verir. islam ümmeti şama vs bölgelere gider.(öneri olarak şeyh nazım hz leri evde kalanlarda o ve ordusu geçene kadar evden çıkmasın erzak depolasın buyrdu) deccalin hükmü 40 gün sürecek buyurdu(1 gün 1 yıl,2.gün 1 ay,3.gün 1 hafta, gerisi normal)(ortalama 430 gün kadar) . yani bu nedemek istanbulun fethinden 1 buçuk sene sonra hz isa inip deccali öldürecek kılıçla. yani bu olaylar 2 sene içinde olup bitecek evliyaullahın söylemlerine göre. bende diğer konumda biraz bunlara değinmeye çalışmıştım. sonuçta calı kanlı bir 3.dünya savaşı bizi bekliyor.

ahir zamanda bu imtihan çok çetin. ondan dolayı evliyaullah da karışmıyor. bunlar hep ilahi emirledir tabi dediğiniz gibi. ondan dolayıdır ki bu olayların bizim lehimize dönmesi batılın ortadan kalkması bu mübareğin zuhuruna bağlı. o zamana kadar çer çöp bir tarafa, sağlam adamlarda bir tarafa geçecek tabi. Allah bizi imanı sağlam olanlardan eylesin, mürşidlerin yanından ayırmasın.

Cinnü bırak can ara bul
Bir Kâmil İnsan ara bul

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 13.10.09, 06:58 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

nakshi yazdı:
İran niye tehtit? Deccal Horasan’dan çıkacak diyor Şeyh Nazim Efendi.. Horasan’da bugünkü İran bölgesinde bulunuyor..

deccalin horasan civarından çıkacağını hadisi şerifler söylemektedir.yani bu denme şeyh nazımın keşfinden değil hadisi şeriflerden gelmektedir.
vesselam..

nakshi yazdı:
yani bu olaylar 2 sene içinde olup bitecek evliyaullahın söylemlerine göre.

bismillah.
zamir çoğul gelmekte bu cümlede.kimlerdir bu şekilde söyleyen o evliyahullah bilmek isteriz..

abdullah yazdı:
Yalnız hatırlarsam Şam bölgesi Üsküdar’dan Hicaz’a kadarmış. Bir de bunu açalım isterseniz. Ne dersiniz?? Türk Devletine Deccal hakim olacak mı olmıyacak mı???

rahmetli şeyh esad çoşan hazretleri kendisine sorulan bir soruya karşılık olan bir beyanatında Türkiye de şam bölgesine dahildir demiş idi. soruyu soran da ebdaller şamdadır haberine istinaden soruyor.
vesselam...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 13.10.09, 09:32 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
2. "Türkiye'ye komşu bir ülke üzerinden Türkiye'nin bir kısmının işgali"

Kim olabilir o komşular:

1. Yunanistan
2. Bulgaristan
3. Rusya (Karadeniz üzerinden)
4. Gürcistan
5. Ermenistan
6. İran
7. "Barzan"istan (Kürtce konuşan yahudiler üzerinden İsrail)
8. Suriye...

3. ABD'nin bir şekilde olaya dahil olması ve "horrible" (dehşetengiz, dehşetverici) bir savaş çıkışı. (Allahu alem bu nukleer bir savaş olacaktır. Abdullah Dağıstanî Hz. sıradan bir savaştan söz etmiyor. Bkz. zargan sözlük : "horrible" )

Resim

Şu Amerikan imalatı "FREE KURDiSTAN" haritasının gerçekleşmesi için ancak bir nukleer savaş gerekir. Tabii yüzbinlerce Türk ile bir o kadar Kürt kanı akıtılması... (Kan akıtılması sözün gelişi aslında kül edilmesi demeli !..)

Umurunda mı ABD'nin Türk'ün kanı akmış ya da Kürt'ün?

Bakınız: Irak'ta Felluce'de akıtılan sünni-sufilerin kanı ; Basra'ya dökülen Şiaların kanı..

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 13.10.09, 18:44 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Ebu Hamza yazdı:
abdullah yazdı:
İran niye tehtit? Deccal Horosan’dan çıkacak diyor Şeyh Nazim Efendi.. Horosan’da bugünkü İran bölgesinde bulunuyor..
deccalin horasan civarından çıkacağını hadisi şerifler söylemektedir.yani bu denme şeyh nazımın keşfinden değil hadisi şeriflerden gelmektedir.
vesselam..

nakshi yazdı:
ebu hamza kardeşim orada nakshi yazıyor niye öyle yazdın ben demedim ki o lafi. ama hadisi şerif meselesine gelince. doğrudur. o da zaten hadişi şeriflerden konuşuyor. keşif tir demedim.

Ebu Hamza yazdı:
nakshi yazdı:
yani bu olaylar 2 sene içinde olup bitecek evliyaullahın söylemlerine göre.

bismillah.
zamir çoğul gelmekte bu cümlede.kimlerdir bu şekilde söyleyen o evliyahullah bilmek siteriz..

şurda bir evliya yatar deriz türkçede. yani veli evliya farkı pek aranmaz. şeyh nazım hz.leri buyurdu. herşey yazılı merak ettiğin şeyleri okuyarak bakabilirsin mesajlarımdan.

Cinnü bırak can ara bul
Bir Kâmil İnsan ara bul

En son nakshi tarafından 13.10.09, 18:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 13.10.09, 18:51 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

hayribozok yazdı:
Hz. Mehdi'nin çıkışıyla ilgili alametlerin her biri gerçekleşmiştir. Hz. Mehdi zuhur etmiştir. Biz şu an sadece kim olduğunu biliyoruz. ..... .... kendisinin Mehdi olmadığını defalarca dile getirmiştir. Hatta ben izlediğim röportajlarında Mehdi olmadığına dair yemin ettiğine şahit oldum. ..... Bey Allah'tan korkan bir insandır, kendisi imtihana tabi sıradan bir kul olduğunu söylemektedir. Hz. Mehdi'nin kim olduğunu ancak Hz. İsa'nın nuzulünden sonra Hz. Mehdi ile kılacağı namazda görebiliriz.

Hz. Mehdi'nin çıkış alametlerinden birkaçı şöyle;

Fitnelerin çoğalması
Yaygın katliamların meydan gelmesi
Mescid ve camilerin yıkılması
Haramların helal sayılması
İran-Irak savaşı
Afganistan'ın işgali
Fırat'ın suyunun kesilmesi
Bir ordunun çöle batması, kaybolması
Ramazan ayınd ay ve güneş tutulmaları
Kuyruklu yıldızın doğması
Azerbaycan'ın işgali
Kabe baskını ve Kabe'den kan akıtılması
Doğu tarafından bir ateşin görünmesi
Sahte peygamberlerin çoğalması
Güneş'ten bir alametin belirmesi
Büyük şehirlerin yok olması
Depremlerin çoğalması
Hz. Mehdi(A.S)yolların kesildiği bir dönemde çıkacaktır
Ekonomik kriz olması
Kuraklık olması
Tozlu dumanlı bir fitne.

sevgili hayribozok bu tip konularda ..... beye pek güvenim yok. daha zuhur felanda etmemiştir. tabi mehdi savaşır mavaşır kendi kafasına göre bir şeyler söylediği için harun yahya onun taraftarları hakiki evliya sözlerinden mahrum bu konuları yorumlamaktadırlar. mesela mehdi as ı kimse bilmez isa as ın önünde namaz kılınca anlanır gibi. gerekli detaylar vardır forumda okuyup bakabilirsin. zaten iran a saldırı olunca ..... hoca fos olacak. bir mesaj yolladım hala cevap beklerim... evet mehdi as hayattadır lakin daha zuhur etmemiştir. zuhuru çağ kapatıp çağ başlatacakdır...

viewtopic.php?f=48&t=2439

yukardaki link te armageddon mehdi ve 2012 konuları işlenmişti! merak edenler okuyabilirler kapsamlı şeyler bulabilirsiniz.

Alıntı:
“Arapların siyaset yaklaşımında büyük bir değişiklik olacak ve güçlü bir rejim (yönetim şekli) daha iyi bir hükümet şekline değişecek”

Alıntı:
"There will be a big change in the approach of Arabs to politics, and one powerful regime is going to change to a better way of government."

hiç bir şey kaderin önüne geçemez. olacak olaylar tek tek olacaktır.

Cinnü bırak can ara bul
Bir Kâmil İnsan ara bul

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 13.10.09, 20:53 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:

Erzurumî Hacı Süleyman Efendi

Sene 1941, 62 sene evvelki mesele; Erzurumî Hacı Süleyman Efendi Hz.'leri vardı yüz yaşını aşmıştı. Onun şeyhi Hacı Nûri Efendi Hz.'leri, onun da şeyhi Hacı Emîn efendiydi. Kendisi kırklardandı.

Erzurûmî Hacı Süleyman Efendi Hz.'leri,(Süleyman Hilmi Tunahan değil) İstanbul'da dâima uzletnişin olan kimse idi. Riyâzat kuvvetiyle kendisini tamamiyle Allah yoluna verip dünyadan çekilmiş olan kimseydi. Çarşamba'da ahşap bir evi ve mescidi vardı ki, bizi Şâm-ı şerife gönderdi ve ben onun yoluyla Şeyh [Abdullah Dağıstanî] Efendi hazretlerine yetiştim.

Kendisi derdi ki; "-Baharı iple çekiyorum..."
"Ne için?"
"-Büyük muharebe başlayacak, büyük muharebede o kadar insan kırılacak ki, gayretullâha dokunup Cenâb-ı Mevlâ, hazreti Mehdi a.s.'a tekbir almasını emredecek ve o tekbir ile zuhûra gelip bütün ateşli silahları durduracaktır."

62 sene önce onu [Mehdi A.S.'ı] bekliyordu.

Büyük harp; İkinci Cihan harbinin meselesi 1939'da başladı, 39, 40, 41. O zamanlar İstanbul'daydım. Onun hânesi Çarşamba'da, o vakit biz de bekledik. Mehdi A.S.'ın haberini oradan aldım, o zaman kalbimize verdi ve ondan sonra dünya kalbimizden düştü ve o zaman bekliyordu o büyük harbi; Peygamber a.s. bildirdiği "armageddon" denilen melhame-i kübrâyı.

Aradan 62 sene geçti...
Şimdi dünya üçüncü harbe geliyor. O zamanın silahları şimdi oyuncak gibidir. Şimdi imha silâhından bahsediyorlar.
O zaman çok insan kırıldı, amma bu harpte milyon değil milyarla adam gidecek.
Millet şaka-şenlik zannediyor, evliyâ o zamandan bekliyor bu büyük harbi ki, onun arkasından Hz. Mehdi A.S. tekbir alınca çıkar, teknolojinin canına okuyacaktır.

[2003]

Şeyh M. Nazım el-Haqqani Hz.nin bu sohbetinden yeni haberdar oldum.

Burada bahsedilen KIRKLAR'dan birisi Nakşi tarikinden Şeyh Süleyman Erzurumî; Şeyh M. Nazım el-Haqqani Hz.nin irşadının Şam'da olan mürşidimiz Şeyh Abdullah Dağıstanî'ye ait olduğunu tebliğ ederek kendilerini oraya yönlendiren mübarek zattır.

İstanbul Çarşamba'da bu Zat'ın silsilesinden; akrabasından birileri var ise kendilerine ulaşmak mümkün olabilir mi?

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 15.10.09, 16:23 #mesajın linki (?)
Moderator
Kullanıcı avatarı

Abilerden birine sordum Mehdi hadisesini. Şunu anlattı. Her gün Hızır ile görüşen Ladikli Ahmet Ağa dedi ki, Mehdi şu anda şunun -yıllar önce yanında oturan ağabeylerden birini göstererek- yaşındadır. Şimdi o ağabey geldi şu yaşa. Yani kırkı aşalı çoktu. Yani Ladikli Ahmet Ağa yanılmış oldu. Evliyaullah keşfinde yanılabilir. Bu Mehdi hadisesinde yanılan çoktur.

Bir ağabeyden duyduğum budur :)

Bekleyip göreceğiz inşaallah.

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 20.10.09, 11:03 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

Mevlana Șeyh Nazım Adil El-Hakkani Sultanul Evliya | Cuma, Ekim 16, 2009|Lefke, Kıbrıs

KARA BULUT GELİYOR!!

Meded. Meded. Meded. Meded. Meded. Meded. Meded. Meded, Ya Sahibul Meded!

Allahu Ekber Vellillahil hamd! Subhanallahil Aliyul Aziym.

Esselamun Aleyküm, Ya Hazırin.
Ey dinleyicilerimiz. Son günler yaklaşıyor ve insanlar kaçıyorlar.
Ama biz son güne inananlarız onun için kıyamet gününe hazır olun.

Esselamun Aleyküm. Hoşgeldiniz, Rabbimizin rahmetini isteyenler.
Doğru yolda kalırsanız rahmet, şüphesiz rahmet okyanuslarına ulaşırsınız!

Gün be gün zayıf, zayıf oluyoruz... Ey insanlar, dinleyin ve itaat edin ve itaatkâr kul olmaya çalışın.

Ey Rabbimiz, bizi affeyle! Ey Rabbim, bize en Sevgilini gönderdin, âlemlerin en Sevgili ve en Şerefli ve en Şanlı kulu. O sadece insanoğlu için var olmadı, bütün âlemler için vardır. O olmasaydı hiçbir şey var olmazdı.

Her varlık Seyyidina Muhammed (s.a.v.)’in hürmetine var olmuştur. (Şeyhimiz ayağa kalkıyor)
İlahi kitaplarda yazdığı gibi, Âlemlerin Rabbi, her varlığın Rabbi, buyurmuştur ki; (arapça)... “Ey benim en Sevgilim ve Şereflim ve Şanlım! Seni yaratmasaydım, hiçbir şeyi var etmezdim!”

Biz Müslüman’ız, Ehli sünnet vel cemaat, Peygamber Efendimiz (s.a.v.) buyurmuştur ki; “Kıyamet yaklaştığı zaman, benim ümmetim 72 fırkaya ayrılacaktır. 72 farklı fikirler taşıyacaklar ve şunu söyleyecekler; bizim fikirlerimiz ve ilmimiz doğrudur ve öbürleri yanlış yoldalardır. Bunu iddia ediyorlar. Bu iddiaların yargısı kıyamet gününde olacaktır, hesap gününde. Evet!

Şimdi insanlara sadece çeyrek asırdır son günlerin geldiğini hatırlatıyorlar, kıyamet günü geldiğini, Yevmel kiyame...
O zaman bu dünyadaki kişilerin kitaplar kapanacak, bitecek. Sadece son kişinin Peygamber Efendimiz (s.a.v.) ismi yazılı kalacak; sadece O var olacak, başka bir isim olmayacak; bu son olacak.
Peygamber Efendimiz (s.a.v.) buyurmuştur ki, Peygamberlerin Mührü; Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in ümmetine getirdiği ve öğrettiğine karşı ümmeti 72 farklı fikirlere, farklı düşüncelere, farklı amellere ayrılacaktır.

Şimdi bu dünyada sadece tek bir ümmet vardır, İbrahim a.s. Nuh a.s. Isa a.s. ve Musa a.s. ve başkaları için bir ümmet kalmadı. Hayır, hayır. Şimdi bu dünyada ancak ümmeti Muhammed (s.a.v.) var. ( Şeyhimiz ayağa kalkıyor)

Ve o bitecektir, Sur’a üflenince bitecektir.
Okuldayken bir tane kapıcı vardı...(Şeyhimiz avucuna ufluyor)...bu demektir: okul bitti... O Sur’a üflenince herşey bitecektir. Şimdi bazı küçük alametler gözükmüştür, bunun gibi...(Şeyhimiz avucuna zayıf bir şekilde ufluyor)...
Ama büyük Sur’a üflenince bu demektir ki: Yallah! Tövbe, Estaĝfirullah...

Hepimiz şimdi yoldayız, hepimiz yoldayız... Herkese Azrail a.s.’ın adına özel bir melek gelecektir. Onun sayısız yardımcıları vardır. Kendisi (Azrail a.s.) sadece özel, doğru insanlar için gelecektir, ama bizim gibi insanlar için bazı yardımcılarını gönderecektir, böyle yapacaklar... Ve onlar ölecektir.

Şimdi bu dünya sonuna gidiyor; hayat bitecektir.
Kim hayatında elinde gelen en iyisini yaptıysa, onlara iyi haberler ve mutluluk vardır. "Onların ruhları bedenlerinden merhametli bir şekilde alınacaktır:”

Lütfen Rabbinizin ilahi huzuruna gelin. İlahi huzurda kimler olacak?
Seyyidil Evveline Vel Ahiriyn, Peygamber Efendimiz (s.a.v.) seni bekliyor! Ve o insanlar onun ilahi huzurunda olacaklar. Doğru yolda olanlar, Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’i takip edenlere söyleyecekler; “Siz lütfedilen kişilersiniz, şimdi gidin ve kendi seviyenizde en rahmet dolu olan kişiye ulaşın. Tuba Lehum, en büyük iyi haber!

Ey insanlar, gün be gün eriyoruz.

Bir zaman bir gemideydim, bir turist gemisi. Büyüklerim beni oraya gönderdi. Orada Şeyh Hişam’la beraberdim, o beni oraya götürmüştü. Bu büyük bir gemiydi, o insanların en genci benim gibi... 30 yaşında veya 40 yaşında... Çift 50...
“ Ey sevgilim, nereye bakıyorsun?”
“ Ey sevgilim, karşıda bir havuz var ve orada acayip bir güzel var ve dans ediyor. Merak ediyorum bende o genç gibi olabilir miyim? Şimdi 90 yaşındayım, hayatim çok çabuk geçti, yıllarım. Bakıp gördüğüm o kadar güzel ki, ama ben ona ulaşamam... “
“ Nerede, ey sevgilim? “
“ Orada!”
“ Benim o kişinin nerde olduğunu görmek için bir teleskopa ihtiyacım var.”
“ Tam önünde!”
“ Gözlüklerimi değiştirmem gerekiyor çünkü hiçbir zaman görmüyorum?”
“ Önemli değil.”
O zaman sabah erkendi, o gemi bir tur atıyordu ve akşam geri geliyordu. O yaşlı kişi bir daha bakıp görmek için geri döndü. Ve baktı: “Onu nereye götürdüler? “ “ Belki o reis götürmüştür onu, ondan başkası onu taşıyamaz. “ Ona sordu:
“ Ey dostum, sabahleyin burada çok güzel bir görüntü vardı, işitiyor musun?”
“ Bir parça işitiyorum.”
“ Ne oldu ona? Birisi onu alıp götürdü mü? “
Reis sordu; “Kaç yaşındasın? “
“ 99 yaşına ulaşıyorum, sen kaç yaşındasın? “
“ Ben daha 97 yaşındayım.”
“ Önemli değil. Kim onu götürdü? “
“ Ey benim zeki dostum! O buzdandı: buzdu, sizin ve bizim gibi insanlar zevk alsınlar diye buzdan güzel bir (bayan) şekli yaptılar.”
“Ne oldu ona? “
“ O az once eridi!”
O insan ağlamaya başladı. “ Ahhh, o kadar güzeldi ve şimdi eridi...”

Ey insanlar, demek istediğim şudur; Gün be gün biz de eriyoruz.
Eriyoruz. Biz dün gibi değiliz ve yârinde bugün gibi olmayacak.
Eriyoruz ve bir gün...
Allah... Allah... Allah...! İnsanlar hiçbir zaman böyle şeyleri düşünmezler. Bütün insanlar buna ulaşmak isterler, şuna ulaşmak isterler, bunu öldürmek isterler, onu yıkmak isterler, şunu yakmak isterler... Bunlar insan özellikleri değildir, bunlar hayvan özellikleridir. Ama ne söylüyoruz?

Bütün milletler, Müslüman dünyası dâhil, Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in günlük nasihatlerini ve tavsiyelerini dinlemezler. Asla dinlemezler!

Ve şimdi bu dünyaya şiddetli bir bulut geliyor.

SubhanAllah... Kur'an-ı Kerim herşeyden bahsetmiştir.

Herşeye kadir olan Allah (cc) İsrail oğullarını cezalamak istedi çünkü onlar (altın) ineğe secde ediyorlardı. Onların öldürülmesi için emir verildi. O masumların ve suçluların. Baktıkları zaman öldürülecek olan aileleri olduğunu görünce çok üzüldüler ve bazıların elleri bunu yapamadı. O zaman Cenâb-ı Allah siyah bir bulut gönderdi ve gündüz gece gibi oldu. Ve onlar onları öldürdüler, kim (altın) ineğe secde ettiyse... Aksama kadar bu oldu. O zaman Musa a.s. ve Harun a.s. Cenâb-ı Allah’a secde ettiler ve “Ey Rabbim, kalanlara merhamet et, yoksa İsrail oğulları telef olacaklar!” O zaman o bulut gitti...

Şimdi bütün dünya bu yoldadır.
O siyah buluta bakıp görmüyoruz ama biz onun üstündeyiz.
Onun için insanlar kendilerine bomba bağlayıp insanların içine giriyorlar ve o kadar insanları öldürüyorlar.
Onlar bu yoldalar ve ilahi intikam onları bekliyor.

Ey insanlar, İsrailliler, ey Filistinliler, ey Ürdünlüler, ey Suriyeliler, ey Iraklılar ve öbürleri ve öbürleri!
Gözünüzü açın ve ilahi kitaplarda ne öğretilmiş bakın, burada ve buradan sonra emniyette olmak için yoksa o bulut geliyor ve milyonlarca değil milyarlarca insanları alıp götürecek.

Cenâb-ı Allah bizi ilahi huzurda en Şereflinin, Seyyidina Muhammed (s.a.v.)’in hürmetine affeylesin.

Fatiha.

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 22.10.09, 09:30 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

sufi7007 yazdı:
Şimdi neden Büyük şeyh Abdullah Dağıstani'nin öngürülerinin benim için degerli oldugunu yazmalıyım:

1973'de vefat ederken yeryüzünde bedeni gizlenen Büyük şeyh Abdullah Dağıstani'nin öngörülerinin çoğunluğu vefatından sonraki yıllarda aynen tahakkuk etmiştir.

Bu nedenle Mehdi A.s. hakkındaki haberini de dikkate almak şarttır.

Büyük şeyh Abdullah Dağıstani'nin çok önemli istihracı olan bu habere göre MEHDİ A.S. zuhuru 4 vakıanın ard arda gerçekleşmesi sürecinde beklenmelidir.

1. Türkiye'ye bitişik bir ülkeden saldırı

2. Türkiye'ye komşu bir ülke üzerinden Türkiye'nin bir kısmının işgali

3. ABD'nin bir şekilde olaya dahil olması ve "horrible" (dehşetengiz, dehşetverici) bir savaş çıkışı. (Allahu alem bu nukleer bir savaş olacaktır.)

4. Hz. Mehdi A.s. zuhur ve Hz. İsa A.s. Nuzülü.

Bu konuya "çok" meraklı olan bir arkadaşım ile bu konuyu paylaştık. Buradaki kritik soru "Türkiye'ye saldıracak komşu ülke"nin hangisi olduğudur. İhtimaller de bellidir.

Daha korkuncu "horrible" savaş ile büyük bir dünyevi yıkımın tahakkukudur. Şeyh Nazım Hz. nin bahsettiği büyük yıkım işte budur.

İşte bunların ardından zuhur-u Mehdiyyet ortaya çıkar.

Şimdi düşünün "Ben Mehdi değilim ama Mehdi bana benziyor" diye saçmalayanların durumunu ;
"Ben Mehdi'yim" diye etrafındaki saf müslümanları sömürerek "siyah bayrak" amblemli siyasi parti kurmak için (bu parti resmen kurulmuştur) İçişleri Bakanlığı'na dosya gönderten "Nakşi şeyhi"nin halini
...

İşte hiç değilse bu forumun müdavimleri bu konuları bilsin diye 1998'den bu yana bilgim dahilinde olan bu konuyu artık paylaşmak ve ortadaki "SAHTE Mehdiler BATAKLIĞI"na gençlerin çekilerek mahvedilmesi durumuna müdahale etmek gerektiği kanaatindeyim.

Konunun (bana göre doğrudan ilgili olduğu) "açılım" tuzağı nedeni ile siyasi erk sahiplerince de bilinmesi ülkemizin ve nesillerimizin geleceği açısından son derecede önemlidir.

Bu haberdeki en önemli işaretlerden birisi "horrible" kelimesi ile işaret edilen "büyük savaş"tır:

"Horrible" kelimesinin anlamları:

horrible: müthiş
horrible: dehşetli
horrible: korkunç
horrible: iğrenç
horrible: çirkin
horrible: sevimsiz
horrible: canhıraş

Buyurun hangisini seçerseniz...

Bu "horrible savaş"a tanık olmadan Mehdi a.s. zuhurunu bekleyenler beklesinler bakalım...

Alıntı:
"Açılım Süreci" ile ilgili "havariyyun"u Şeyh Abdullah Dağıstanî'nin istihracından haberdar etmek kendileri için faydalı olacaktır.

"Masum bir kız (Serap Eser) yakılarak katledildi...

Melekler sormakta : "Neydi; neydi suç(!)u ?... "

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Mesaj Başlığı: Re: Abdullah Dağıstanî'ye göre Türkiye ve Mehdi a.s. Zuhuru
MesajGönderilme zamanı: 24.06.10, 14:20 #mesajın linki (?)
Kullanıcı avatarı

kurucu yazdı:
sufi7007 yazdı:
Şimdi neden Büyük şeyh Abdullah Dağıstani'nin öngürülerinin benim için degerli oldugunu yazmalıyım:

1973'de vefat ederken yeryüzünde bedeni gizlenen Büyük şeyh Abdullah Dağıstani'nin öngörülerinin çoğunluğu vefatından sonraki yıllarda aynen tahakkuk etmiştir.

Bu nedenle Mehdi A.s. hakkındaki haberini de dikkate almak şarttır.

Büyük şeyh Abdullah Dağıstani'nin çok önemli istihracı olan bu habere göre MEHDİ A.S. zuhuru 4 vakıanın ard arda gerçekleşmesi sürecinde beklenmelidir.

1. Türkiye'ye bitişik bir ülkeden saldırı

2. Türkiye'ye komşu bir ülke üzerinden Türkiye'nin bir kısmının işgali

3. ABD'nin bir şekilde olaya dahil olması ve "horrible" (dehşetengiz, dehşetverici) bir savaş çıkışı. (Allahu alem bu nukleer bir savaş olacaktır.)

4. Hz. Mehdi A.s. zuhur ve Hz. İsa A.s. Nuzülü.

Bu konuya "çok" meraklı olan bir arkadaşım ile bu konuyu paylaştık. Buradaki kritik soru "Türkiye'ye saldıracak komşu ülke"nin hangisi olduğudur. İhtimaller de bellidir.

Daha korkuncu "horrible" savaş ile büyük bir dünyevi yıkımın tahakkukudur. Şeyh Nazım Hz. nin bahsettiği büyük yıkım işte budur.

İşte bunların ardından zuhur-u Mehdiyyet ortaya çıkar.

Şimdi düşünün "Ben Mehdi değilim ama Mehdi bana benziyor" diye saçmalayanların durumunu ;
"Ben Mehdi'yim" diye etrafındaki saf müslümanları sömürerek "siyah bayrak" amblemli siyasi parti kurmak için (bu parti resmen kurulmuştur) İçişleri Bakanlığı'na dosya gönderten "Nakşi şeyhi"nin halini
...

İşte hiç değilse bu forumun müdavimleri bu konuları bilsin diye 1998'den bu yana bilgim dahilinde olan bu konuyu artık paylaşmak ve ortadaki "SAHTE Mehdiler BATAKLIĞI"na gençlerin çekilerek mahvedilmesi durumuna müdahale etmek gerektiği kanaatindeyim.

Konunun (bana göre doğrudan ilgili olduğu) "açılım" tuzağı nedeni ile siyasi erk sahiplerince de bilinmesi ülkemizin ve nesillerimizin geleceği açısından son derecede önemlidir.

Bu haberdeki en önemli işaretlerden birisi "horrible" kelimesi ile işaret edilen "büyük savaş"tır:

"Horrible" kelimesinin anlamları:

horrible: müthiş
horrible: dehşetli
horrible: korkunç
horrible: iğrenç
horrible: çirkin
horrible: sevimsiz
horrible: canhıraş

Buyurun hangisini seçerseniz...

Bu "horrible savaş"a tanık olmadan Mehdi a.s. zuhurunu bekleyenler beklesinler bakalım...

(Bu konu "sahte mehdi taslakları" yüzünden çok önemli hale geldi.)

Alıntı:
"Açılım Süreci" ile ilgili "havariyyun"u Şeyh Abdullah Dağıstanî'nin istihracından haberdar etmek kendileri için faydalı olacaktır.

"Masum bir kız (Serap Eser) yakılarak katledildi...

22 Haziran 2010 Salı, sabahı "Masum bir kız (Buse Sarıyağ) bombalanarak katledildi...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 28 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Geçiş yap: